Karmienie

Czy jedzenie „ze słoiczków” jest zdrowe?

Jako mama gotująca dla swojego dziecka z pewnością nie raz miałaś dylemat. Czy lepiej kupować, czy tylko gotować, bo jedzenie ze słoiczków jest złe i niezdrowe. A jednocześnie sama dobrze wiesz, że gotowanie w środku nocy to nic fajnego.

Przecież macierzyństwo ma być przyjemnym i radosnym okresem. Nie chodzi o to, abyś miała wyrzuty sumienia, bo jesteś zmęczona i nie masz siły na gotowanie. Ugotowanie 3 posiłków codziennie to nie lada wyzwanie. A gdy do tego dojdzie rozrzucona marchewka z groszkiem po podłodze i ścianach – Twój uśmiech może szybko zniknąć.

Twoje dziecko chce – i potrzebuje – przede wszystkim czasu z Tobą. Więc nie zamartwiaj się, że znowu nie spędziłaś w kuchni zbyt wiele czasu na gotowaniu. Ważne jest przede wszystkim zachowanie umiaru: domowe posiłki oraz odpowiedni zapas gotowego jedzenia, gdybyś potrzebowała chwili wytchnienia. Po prostu podaj dziecku zdrowy mus GoGo Squeeze i nie przejmuj się tak, że to nie Ty to ugotowałaś!

Pamiętaj, że potrzeby żywieniowe Twoje dziecka bardzo szybko się zmieniają. I nie są takie same, jak Twoje. Tak więc posiłek, który gotujesz dla siebie, nie zawsze jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Ale pamiętaj: musy GoGo Squeeze zostały stworzone przy ścisłej współpracy z ekspertami żywieniowymi. Oparte są na latach badań dowodzących, czego tak naprawdę potrzebuje dziecko na kolejnych etapach rozwoju. Zróżnicowane smaki oraz starannie dobrane, naturalne składniki stanowią podstawę dla zdrowego, szczęśliwego dzieciństwa.

artykuł sponsorowany

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by: Wordpress